Prolife Profesyonel
Yönetim Sistemleri

Her biri alanında yetkin, dinamik kadromuz ile faaliyet gösterdiğimiz alanlarda kaliteli ve güvenilir hizmet veriyoruz…

10 yıllık bireysel tecrübelerimizi birleştirerek kurmuş olduğumuz Limited yapılanmamızda; 2018 yılından itibaren Prolife Profesyonel Yönetim Hizmetleri Ltd. Şti. olarak, profesyonel yönetim hizmetleri alanında 634 Sayılı Kat Mülkiyet Kanunu’nun esaslarına bağlı kalarak ülkemizin birçok şehrinde hizmet vermeyi ilke edinmiş bulunmaktayız.

Her biri alanında yetkin, dinamik kadromuz ile faaliyet gösterdiğimiz alanlarda kaliteli ve güvenilir hizmet vermek adına her geçen gün bilgi ve birikimlerimizi geliştirerek ilerlemeyi hedeflemekteyiz.

Fatih Levent ALPAY

KURUCU

99%
Müşteri Memnuniyeti
99%
Etkili Sonuçlar
99%
Başarılı Projeler
99%
Hızlı Problem Çözümleri
99%
Takım Çalışması
  • VİZYONUMUZ

Hedeflerimiz, göstermiş olduğumuz faaliyet alanlarındaki çalışmalarımız ile her geçen gün gelişmek ve müşterilerimize daha kaliteli, şeffaf, güvenilir ve denetlenilebilir bir hizmet kalitesi sunmak.

  • MİSYONUMUZ

‘’Profesyonel Yönetim Hizmetleri’’ alanında ki bilgi ve birikimlerimiz ışığında başlatmış olduğumuz çalışmalarımız ve çözümlerimiz ile başta Bina ve Site Yönetimi olmak üzere; Hastane, Okul, Havaalanı, Otel, AVM Yönetimi gibi birçok faaliyet alanında uzman kadromuz ile çözüm odaklı hizmetler vermekteyiz.

blank